Styret
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

18.-19. jan
Drøbak, doubleturnering
24.-26. jan
LST VinterCup, Stavern
31. jan-2. feb
Doubleturnering VBTK
28. feb-1. mars NTV-Cup, Nesodden
12.-17. mars NM inne OTA
26. apr-2. mai VM for lag Seniors
2.-9. mai
VM Seniors, individuelt
8.-10. mai
Prinsdal, singleturnering
29. mai-1. juni
Pinseturneringen, Drøbak
5.-7. juni
Singleturnering, VBTK
18.-21. juni
Midnight Sun Cup, Bodø
1.-5. juli
LST SommerCup, Stavern
17.-18. okt
Doubleturnering, Drøbak
23.-25. okt
LST HøstCup, Stavern
6.-8. nov Hemingdoublen
 




Styret
Styret 2019

 

Her er det nye styret etter valg på årsmøtet 19/3-2019:

460_90_1212015019171_7.jpg

President
(Valgt for 1 år)


Magnus Åsrud

Sinsen TK

 

 

magnus.asrud@gmail.com

 

 460_90_31620142231381_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Ove Lende

Holmen TK

 

Ove.lende@omexom.com 

 

 460_90_31420182328561_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to år)

Lena S. Falck

Eiksmarka TK

 

lena.s.falck@finansavisen.no

 460_90_31620142231382_5.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Tiril Baartvedt

Heming Tennis

 

tirilbaartvedt@gmail.com

 460_90_31620142231395_3.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Line Alfheim

Kolbotn TK

 

line.alfheim@gmail.com

460_90_31620142231393_6.jpg

Styremedlem
(valgt for to år) 

Kristian Andenæs

Ullern TK

 

Kristian.andenas@jus.uio.no

 460_90_31620142231394_3.jpg

Varamedlem
(Valgt for 1 år)


Kristen Fari 

Holmenkollen TK

 

fari@advokat-fari.no

 
460_90_72620151654411_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Brit Kerr Eckbo

Heming Tennis

 

brit.k.eckbo@gmail.com

 
460_90_3222019046491_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Siri Thoresen Heed


Ullern TK

 


sth@braganza.com 

     

 

 





 


© 2019 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no

Personvernerklæring