Norgesmestere
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

18.-20. juni
Midnight Sun Cup, Bodø - avlyst
25.-27. juni Nesøya - avlyst
30. juni-4. juli Stavern SommerCup
13.-15. aug
Prinsdal - flyttet fra april/mai
20.-29. aug
NM ute, Larvik og Stavern
29. aug-11. sep
VM Seniors (50-55-60+)
3.-5. sep
Trøndersk Veterantreff
11.-25. sep
Mallorca-tur og turnering
24.-26. sep NTV-Cup, Nesodden
2.-3. okt
Doubleturnering i Drøbak
15.-17. okt VBTK, double
22.-24. okt
LST HøstCup, Stavern
29. okt-2. nov NM inne OTA
5.-7. nov
Nordisk Mesterskap, SALK Stockholm
12.-14. nov Hemingdoublen
17.-21. nov Arktisk Lys, Tromsø
 




Norgesmestere
U 2020
01.09.2020
 
  NM ute 2020
  Asker Tennisklubb 13.-20. august
       
DS40 Lauren Patricia Pedersen - Oslo Tennisklubb
DS45: Mona Berg - Oslo Tennisklubb
DS50:              Wanda Henriette Antonia Håbrekke -  Vestre Bærum TK
DS55: Frøydis Mabel Forberg - Oslo Tennisklubb
DS60:              Kaia Engebretsen - Heming Tennis
   
HS35:             Fredrick Alexander Haarr - Heming Tennis
HS40:             Henrik André Bukholm Norvald - Fredrikstad TK
HS45:             Knut Harald Resen-Fellie - Ljan TK
HS50:             Ole Jørgen Henæs - Moss TK
HS55:   Thomas Erling Petersson - Snarøya TK
HS60:             Erik Unneberg - Blommenholm og Sandvika TK
HS65:   Terje Persson - Blommenholm og Sandvika TK
HS70:             Torulv Tjomsland - Drøbak TK
HS75:            Trond Arne Christiansen - Vestre Bærum TK
HS80:              Sverre Fridemann Worren - Hamar IL Tennisgruppe
HS85:  Arne Petter Nygaard - Nordberg TK
   
DD40:             Evy Reimers Arnestad, Ski IL / Marthe Mia Klavenes, Bygdø Tennisklubb
DD45: Mona Berg / Camilla Huitfeldt Lyng-Jørgensen, begge OTK
DD50: Cathrine Vigander, Eiksmarka TK / Astrid Sunde, Heming Tennis
DD55/60: Anne Kathrine Fløttre Holta / Marianne Wahlstrøm, begge Stabekk TK
DD70: Turid Lillian Lund-Andersen / Helen Aino Røsland Talseth, begge Asker TK
   
HD35/40:       Jonathan Dalnoki / Fredrik Weberg, begge Fredrikstad TK
HD45:             Kim Fredrik Falster / Martin Siem, begge Stabekk TK
HD50:   Ole Jørgen  Henæs / Petter Handler Svendsen, begge Moss TK
HD55:            Thomas Erling Petersson, Snarøya TK /  Hans Henrik Hauff Wold, Stabekk TK
HD6065:  Knut Erling Sunde, Heming tennis /  Jørgen Olav Wagle, Nordberg TK 
HD70/75:          Kristen Fari, Holmenkollen TK / Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK
HD80: Jahn Henrik Wiese, Fredrikstad TK / Sverre Worren, HIL Tennisgruppe
HD85: Leif Arne Huseby, Grefsen TK / Eduard Irgens, Arendal TK
   
MD40:            Torkil Brunsvik /  Jannecke Østvold Møller, begge Ullern TK
MD45: Marius Erik Falster, Heming Tennis / Tina Falster, Stabekk TK
MD50:             Petter Handler Svendsen, Moss TK / Lena Suzanne Falck, Eiksmarka Tennisklubb
MD55: Knut Erling Sunde / Astrid Sunde, begge Heming Tennis
MD60/65: Thorleif Christian Hauff Wold, Holmenkollen TK / Frøydis Mabel Forberg, OTK
MD85: Leif Arne Huseby, Grefsen TK / Randi Furseth Klinge, Ullevål TK
   



 

© 2021 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no

Personvernerklæring