Norgesmestere
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

18.-20. juni
Midnight Sun Cup, Bodø - avlyst
25.-27. juni Nesøya - avlyst
30. juni-4. juli Stavern SommerCup
13.-15. aug
Prinsdal - flyttet fra april/mai
20.-29. aug
NM ute, Larvik og Stavern
29. aug-11. sep
VM Seniors (50-55-60+)
3.-5. sep
Trøndersk Veterantreff
11.-25. sep
Mallorca-tur og turnering
24.-26. sep NTV-Cup, Nesodden
2.-3. okt
Doubleturnering i Drøbak
15.-17. okt VBTK, double
22.-24. okt
LST HøstCup, Stavern
29. okt-2. nov NM inne OTA
5.-7. nov
Nordisk Mesterskap, SALK Stockholm
12.-14. nov Hemingdoublen
17.-21. nov Arktisk Lys, Tromsø
 




Norgesmestere
U 2019
31.08.2019
 
  NM ute 2019
  Asker Tennisklubb 16.-22. august
       
DS35 Mona-Jeanette Westgård Lund - Sandefjord TK
DS40 Caroline Elisabeth Ullring - Oslo Tennisklubb
DS45: Toril Anette Haugan - Nordstrand TK
DS50:              Ingrid Gigstad - Blommenholm og Sandvika TK
DS55: Katrine Krogvig - Oslo Tennisklubb
DS60:              Frøydis Mabel Forberg - Oslo Tennisklubb
   
HS35:             Fredrick Alexander Haarr - Heming Tennis
HS40:             Daniel Picard - Oslo Padelklubb
HS45:             Arne Schwennicke - Paradis TK
HS50:             Thomas Erling Petersson - Snarøya TK
HS55:   Peter Eriksson - Holmen TK
HS60:             Jørgen Christian Hauge - Kolbotn TK
HS65:   Terje Persson - Blommenholm og Sandvika TK
HS70:             Jan Fredrik Kise - Lillehammer Lawn Tennisklubb
HS75:            Kjell Worren - Gjøvik TK
HS80:             Pål Arneberg - Nordberg TK
HS85: Eduard Irgens - Arendal TK
   
DD40:             Kathrine Reed Flaaten, Stabekk TK / Tone Brita Harris Utne Goulignac, HTK
DD45: Mona Berg / Camilla Huitfeldt Lyng-Jørgensen, begge OTK
DD50: Cathrine Vigander, Eiksmarka TK / Astrid Sunde, Heming Tennis
DD55: Anne Fløttre Holta / Marianne Wahlstrøm, begge Stabekk TK
DD60/65/70: Tiril Bach Baartvedt, Heming Tennis / Frøydis Mabel Forberg, OTK
   
HD35/40:       Richard Holmstrøm / Johan Tønsberg Jensen, begge Stavanger TK
HD45:             Stig Haukland / Jarl Magne Nygaard, begge Blommenholm og Sandvika TK
HD50:   Ole Jørgen  Henæs / Petter Handler Svendsen, begge Moss TK
HD55:            Børje Peter Eriksson / Ove Lende, begge Holmen TK
HD60:  Truls Dahl / Terje Persson, Blommenholm og Sandvika TK
HD65: Mikjel Aksnes, Strømmen TK / Bjørn Erik Hauff Wold, Holmenkollen TK
HD70:          Kristen Fari, Holmenkollen TK / Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK
HD75:            Jon Ragnar Paldan, Nordstrand TK / Kjell Ove Skau, Porsgrunn TK
HD80: Jahn Henrik Wiese, Fredrikstad TK / Sverre Worren, HIL Tennisgruppe
HD85: Leif Arne Huseby, Grefsen TK / Eduard Irgens, Arendal TK
   
MD35/40:           Kim Falster, Stabekk TK / Karin Hjelle Dalbak, Heming IL
MD45: Martin Siem / Sunniva Siem, begge Stabekk TK
MD50:             Thomas Erling Petersson / Therese Andresen Brunborg, begge Snarøya TK
MD55: Knut Erling Sunde / Astrid Sunde, begge Heming Tennis
MD60/65/75: Thorleif Christian Hauff Wold, Holmenkollen TK / Frøydis Mabel Forberg, OTK
MD80/85: Arne Nygaard, Nordberg TK / Helga Christa Jacobsen, Asker TK



 

© 2021 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no

Personvernerklæring