Norgesmestere
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

18.-20. juni
Midnight Sun Cup, Bodø - avlyst
25.-27. juni Nesøya - avlyst
30. juni-4. juli Stavern SommerCup
13.-15. aug
Prinsdal - flyttet fra april/mai
20.-29. aug
NM ute, Larvik og Stavern
29. aug-11. sep
VM Seniors (50-55-60+)
3.-5. sep
Trøndersk Veterantreff
11.-25. sep
Mallorca-tur og turnering
24.-26. sep NTV-Cup, Nesodden
2.-3. okt
Doubleturnering i Drøbak
15.-17. okt VBTK, double
22.-24. okt
LST HøstCup, Stavern
29. okt-2. nov NM inne OTA
5.-7. nov
Nordisk Mesterskap, SALK Stockholm
12.-14. nov Hemingdoublen
17.-21. nov Arktisk Lys, Tromsø
 




Norgesmestere
I 2019
08.04.2019
 
  NM Inne 2019
  Oslo Tennisarena 14.-19. mars
       
DS35 Gro Nelli Sofia Brun - Blommenholm og Sandvika TK
DS40 Lauren Patricia Pedersen - Oslo Tennisklubb
DS45: Toril Anette Haugan - Nordstrand TK
DS50:              Wanda Håbrekke - Vestre Bærum TK
DS55: Anne Kathrine Fløttre Holta - Stabekk TK
DS60:              Monica Blix - Nordstrand TK
DS65/75: Bjørg Holter Jonassen - Lørenskog TK
   
HS35:             Jonathan Dalnoki - Moss TK
HS40:             Anders-Laurentius Haaskjold Eide - Paradis TK
HS45:             Espen Lilleaas - Nordberg TK
HS50:             Jørgen Nilsson - Blommenholm og Sandvika TK
HS55:   Peter Eriksson - Holmen TK
HS60:             Thorleif Wold - Holmenkollen TK
HS65:   Terje Persson - Blommenholm og Sandvika TK
HS70:             Torulv Tjomsland - Prinsdal TK
HS75:            Kjell Worren - Gjøvik TK
HS80:             Sverre Worren - HIL Tennisgruppe
HS85: Eduard Irgens - Arendal TK
   
DD35/40:             Gro Nelli Sofia Brun, BSTK / Lauren Patricia Pedersen, OTK
DD45: Mona Berg / Camilla Huitfeldt Lyng-Jørgensen, begge OTK
DD50: Lena S. Falck, Eiksmarka TK / Astrid Sunde, Heming Tennis
DD55: Anne Fløttre Holta / Marianne Wahlstrøm, begge Stabekk TK
DD60/65/70: Tiril Bach Baartvedt, Heming Tennis / Frøydis Mabel Forberg, OTK
   
HD35/40:       Jonathan Dalnoki / Fredrik Weberg, begge Moss TK
HD45:             Thomas Bryhn / Marius Falster, begge Heming Tennis
HD50:   Ole Jørgen  Henæs / Petter Handler Svendsen, begge Moss TK
HD55:            Knut Alfheim, Prinsdal TK / Peter Jetzel, Nordstrand TK
HD60:  Truls Dahl / Terje Persson, Blommenholm og Sandvika TK
HD65: Cato Bryn / Harald Messel, begge Nordstrand TK
HD70/75:          Iver Helgaker, Holmenkollen TK / Hans Nordstrøm, Stabekk TK
HD80/85:            Edvard Raastad, OTK / Sverre Worren, HIL Tennisgruppe
   
MD35/40:           Jonathan Dalnoki, Moss TK / Gro Nelli Sofia Brun, BSTK
MD45: Kenneth Reinaas, Halden TK / Anette Skotner, Snarøya TK
MD50:             Lena S. Falck, Eiksmarka TK / Petter Handler Svendsen, Moss TK
MD55: Jon-Erik Lunøe, BSTK / Line Schjøth-Iversen, Heming Tennis
MD60: Bjørn Wold, Holmenkollen TK / Kaia Beck Engebretsen, Heming Tennis
MD65/70/75:       Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK / Solveig Strømme, Heming
MD80: Arne Nygaard, Nordberg TK / Helga Christa Jacobsen, Asker TK
   



 

© 2021 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no

Personvernerklæring