Norgesmestere
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

18.-20. juni
Midnight Sun Cup, Bodø - avlyst
25.-27. juni Nesøya - avlyst
30. juni-4. juli Stavern SommerCup
13.-15. aug
Prinsdal - flyttet fra april/mai
20.-29. aug
NM ute, Larvik og Stavern
29. aug-11. sep
VM Seniors (50-55-60+)
3.-5. sep
Trøndersk Veterantreff
11.-25. sep
Mallorca-tur og turnering
24.-26. sep NTV-Cup, Nesodden
2.-3. okt
Doubleturnering i Drøbak
15.-17. okt VBTK, double
22.-24. okt
LST HøstCup, Stavern
29. okt-2. nov NM inne OTA
5.-7. nov
Nordisk Mesterskap, SALK Stockholm
12.-14. nov Hemingdoublen
17.-21. nov Arktisk Lys, Tromsø
 




Norgesmestere
I 2018
16.03.2018
 
  NM Inne 2018
  Oslo Tennisarena 8.-13. mars
       
DS35 Myriam Claveau - Kristiansand TK
DS40 Helene Louise Lødemel - Tromsø TK
DS45: Toril Anette Haugan - Nordstrand TK
DS50:              Wanda Håbrekke - Vestre Bærum TK
DS55: Anne Kathrine Fløttre Holta - Stabekk TK
DS60:              Ona Dalsjø - Lillestrøm TK
DS70/75: Kristin Horn - Heming Tennis
   
HS35:             Fredrick Alexander Haarr - Heming Tennis
HS40:             Karl Henrik Bredvold - Ljan TK
HS45:             Rune Klausen - Stabekk TK
HS50:             Svein Kommisrud - Golia TK
HS55:   Peter Jetzel - Nordstrand TK
HS60:             Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS65:   Mikjel Aksnes - Strømmen TK
HS70:             Jan Fredrik Kise - Lillehammer Lawn TK
HS75:            Sverre Worren - HIL Tennis
HS80:             Terje Løvøi - Holmestrand TK
HS85: Leif Arne Huseby - Grefsen TK
   
DD35/40:             Karin Hjelle Dalbak, Heming Tennis / Rikke Reinemo, Nordstrand TK
DD45: Wanda Håbrekke/Stephanie Seidel Tørnqvist, begge Vestre Bærum TK
DD50/55: Monica Blix, Nordstrand / Kari Østensen Grønneberg, HTK
DD60: Erna Breiland, Asker TK / Ragnild Mellbye, Ullern TK
DD65/70: Kristin Horn, Heming Tennis/Karen Alette Melander, Ullern TK
   
HD35:       Stian Bratli / Harald Rønn, begge Bøler IF
HD40:             Harald Haugedal / Øistein Wirak, begge Kristiansand TK
HD45:             Lars Jørgen Nilsson / Jarl Magne Nygaard, begge BSTK
HD50:   Ole Jørgen  Henæs / Petter Handler Svendsen, begge Moss TK
HD55:            Knut Alfheim, Prinsdal TK / Thomas Wettergreen, BSTK
HD60:  Truls Dahl / Terje Persson, Blommenholm og Sandvika TK
HD65: Cato Bryn / Harald Messel, begge Nordstrand TK
HD70/75:          Trond Christiansen, Vestre Bærum TK / Torulv Tjomsland, Prinsdal TK
HD80:            Pål Arneberg / Arne Petter Nygaard, Nordberg TK
HD85: Stein Olav Michelsen / Otto Sørhaug, begge Asker TK
   
MD35/40:           Jonathan Dalnoki, Moss TK / Wanda Håbrekke, VBTK
MD45: Jens Kristian Haug, Nesodden TK / Toril Anette Haugan, Nordstrand TK
MD50:             Thomas Petterson / Therese Andresen Brunborg, begge Snarøya TK 
MD55: Anne Holta, Stabekk / Thomas Wettergreen, BSTK 
MD60: Petter Strømme, Njård / Lise Jæger, Asker TK
MD65/70:       Gunnar Tobias Gürrich, Sandefjord TK / Solveig Strømme, Heming
MD80: Reidar Klinge / Randi Furseth Klinge, begge Ullevål TK
   
   
   



 

© 2021 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no

Personvernerklæring