Norgesmestere
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

18.-20. juni
Midnight Sun Cup, Bodø - avlyst
25.-27. juni Nesøya - avlyst
30. juni-4. juli Stavern SommerCup
13.-15. aug
Prinsdal - flyttet fra april/mai
20.-29. aug
NM ute, Larvik og Stavern
29. aug-11. sep
VM Seniors (50-55-60+)
3.-5. sep
Trøndersk Veterantreff
11.-25. sep
Mallorca-tur og turnering
24.-26. sep NTV-Cup, Nesodden
2.-3. okt
Doubleturnering i Drøbak
15.-17. okt VBTK, double
22.-24. okt
LST HøstCup, Stavern
29. okt-2. nov NM inne OTA
5.-7. nov
Nordisk Mesterskap, SALK Stockholm
12.-14. nov Hemingdoublen
17.-21. nov Arktisk Lys, Tromsø
 




Norgesmestere
U 2016
09.09.2016
 

NM UTE 2016 - ASKER 11.-16. AUGUST 2016

DS35: Anouska Andenæs - Bygdø TK
DS40:  Mona Berg - Oslo TK
DS45: Wanda Henriette Anto Håbrekke - VBTK
DS50:              Berit Thyness - Brumunddal TK
DS55: Frøydis Mabel Forberg - Oslo TK
DS60/65: Solveig Strømme - Heming Tennis
DS70:              Kristin Horn - Heming Tennis
HS35:             Rickard Holmstrøm - Stavanger TK
HS40:             Markus Andresen - Nordstrand TK
HS45:             Bent Ove Pedersen – Nesøya TK
HS50:             Peter Eriksson – Holmen TK
HS55:   Dag Harald Willoch - Snarøya TK
HS60:             Terje Persson – Blommenholm og Sandvika TK
HS65:   Jan Fredrik Kise - Lillehammer Lawn TK
HS70:             Torulv Tjomsland - Prinsdal TK
HS75:            Sverre Worren - HIL tennisgruppe
HS80:             Pål Arneberg - Nordberg TK
   
DD40:             Britt Schjøth-Iversen - Heming Tennis/Gro Worren - Fagerheimen
DD45: Anne Christina Müller - Lillehammer Lawn TK / Berit Thyness - Brumunddal TK
DD50/55:            Marianne Wahlstrøm - Stabekk TK / Anne Fløttre Holta - Stabekk TK
DD60/65/70:  Kristin Horn - Heming Tennis - Kristin Trosdahl - Ski IL
   
HD35:       Rickard Holmstrøm - Stavanger TK / Ole Storhaug - Stavanger TK
HD40:             Espen Andresen - Nordberg TK / Marcus Andresen - Nordberg TK
HD45:             Hans Henrik Hauff Wold - Stabekk TK / Mathias Lilleengen - Stabekk TK
HD50:   Peter Eriksson - Holmen TK / Ove Lende - Holmen TK
HD55: Henning Simonsen - Bergens TK / Erik Unneberg - Blommenholm og Sandvika TK
HD60/65:  Truls Dahl / Terje Persson - begge Blommenholm og Sandvika TK
HD70/75:             Trond Arne Christiansen - VBTK / Lars Erik Jahnsen - BSTK
HD80:            Pål Arneberg / Arne Petter Nygaard, begge Nordberg TK
   
MD35/40:           Harald Rønn - Bøker IF/ Gro Vibeke Worren - Fagerheimen TK
MD45:             Martin Siem / Sunniva Siem - begge Stabekk TK
MD50/55:       Erik Unneberg - BSTK / Elin Hole - Bergens TK
MD60/65:  Günnar Gürrich - Sandefjord TK / Monica Blix - Nordstrand
MD70/75: Arne Petter Nygaard - Nordberg / Kristin Horn - Heming Tennis
MD80:  Stein Olav Michelsen / Karin Michelsen, begge Asker TK
   



 

© 2021 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no

Personvernerklæring