Styret
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

SPONSORER

 

TERMINLISTEN

26.-27. mai Asker
11.-17. juni
European Senior Championships
21.-24. juni
Midnight Sun Cup, Bodø
4.-8. juli
LST SommerCup, Stavern
12.-18. aug VM lag, Seniors
16.-21. aug
NM ute, Frognerparken
18.-25. aug
VM Seniors, individuelt
24.-26. aug
Nordisk Mesterskap, Oslo
24.-26. aug
Trøndersk Veterantreff
9.-14. sep
European Senior Club Championships, 60-75+
15.-29. sep Utenlandstur 2018
16.-22. sep
VM for lag, SuperSeniors
17.-22. sep
European Senior Club Championships, 35-55+
22.-29. sep
VM SuperSeniors, individuelt
21.-26. okt
VM lag, Young Seniors
26.-28. okt
LST HøstCup, Stavern
27. okt-3. nov
VM Young Seniors, individuelt
9.-11. nov Hemingdoublen
16.-18. nov Arktisk Lys, Tromsø
22.-25. nov ITF Oslo
10.-12. des DTK Adventsmixed
 




Styret
Styret 2018

 

Her er det nye styret etter valg på årsmøtet 14/3-2018:

460_90_31620142231393_6.jpg

President
(Valgt for 1 år)

Kristian Andenæs

Ullern

 

Kristian.andenas@jus.uio.no

 460_90_31620142231381_7.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Ove Lende

Holmen TK

 

 ove.lende@infratek.no

 460_90_31620142231396_7.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Jon Paldan

Nordstrand TK

 

Jon.Paldan@online.no

 460_90_31620142231382_5.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Tiril Baartvedt

Heming Tennis

 

tirilbaartvedt@gmail.com

 460_90_31620142231395_3.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Line Alfheim

Kolbotn TK

 

line.alfheim@gmail.com

460_90_1212015019171_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år) 

Magnus Åsrud

Sinsen TK

 

magnus.asrud@gmail.com

 460_90_31620142231394_3.jpg

Varamedlem
(Valgt for 1 år)


Kristen Fari 

Holmenkollen TK

 

fari@advokat-fari.no

 
460_90_72620151654411_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Brit Kerr Eckbo

Heming Tennis

 

brit.k.eckbo@gmail.com

 
460_90_31420182328561_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Lena S. Falck


Eiksmarka TK

 


lena.s.falck@finansavisen.no

     

 

 




 


© 2018 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no
Webdesign og webteknikk av Beatlock