Styret
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

SPONSORER

 

TERMINLISTEN

30. nov-3. des ITF Stavanger
9.-10. des Adventsmix, Drammen
5.-7. jan
Singleturnering, Nordstrand
20.-21. jan
Doubleturnering, Drøbak
9.-13. mars NM inne OTA
1.-6. apr
VM for lag 2018 Young Seniors
7.-14. apr
VM Young Seniors, individuelt
16.-21. sep
VM for lag, SuperSeniors
22.-29. sep
VM SuperSeniors, individuelt
 




Styret
Styret 2016

 

Her er det nye styret etter valg på årsmøtet 10/3-2016:

460_90_31620142231393_6.jpg

President
(Valgt for 1 år)

Kristian Andenæs

Ullern

 

Kristian.andenas@jus.uio.no

 460_90_31620142231381_7.jpg

Visepresident
(ikke på valg)

Ove Lende

Holmen TK

 

 ove.lende@infratek.no

 460_90_31620142231396_7.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Jon Paldan

Nordstrand TK

 

Jon.Paldan@online.no

 460_90_31620142231382_5.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Tiril Baartvedt

Heming Tennis

 

tirilbaartvedt@gmail.com

 460_90_31620142231395_3.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Line Alfheim

Kolbotn TK

 

line.alfheim@gmail.com

460_90_1212015019171_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år) 

Magnus Åsrud

Sinsen TK

 

magnus.asrud@gmail.com

 460_90_31620142231394_3.jpg

Varamedlem
(Valgt for 1 år)


Kristen Fari 

Holmenkollen TK

 

fari@advokat-fari.no

 
460_90_72620151654411_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Brit Kerr Eckbo

Heming Tennis

 

brit.k.eckbo@gmail.com

 
460_90_31520161733121_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Britt Schjøth-Iversen

Heming Tennis

 


britt@s-iversen.com

     

 

 




 


© 2017 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no
Webdesign og webteknikk av Beatlock