Styret
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

SPONSORER

 

TERMINLISTEN

2.-4. feb
LST VinterCup, Stavern
2.-4. mars NTV-Cup, Nesodden
9.-13. mars NM inne OTA
13. mars
Generalforsamling, OTA
29. apr-5. mai
VM lag, Young Seniors
4.-6. mai Stabekk
5.-12. mai
VM Young Seniors, individuelt
10.-12. mai Prinsdal
18.-21. mai
Pinseturneringen i Drøbak
26.-27. mai Asker
21.-24. juni
Midnight Sun Cup, Bodø
4.-8. juli
LST SommerCup, Stavern
12.-18. aug VM lag, Seniors
16.-21. aug
NM ute, Frognerparken
18.-25. aug
VM Seniors, individuelt
24.-26. aug
Nordisk Mesterskap, Oslo
24.-26. aug
Trøndersk Veterantreff
16.-22. sep
VM for lag, SuperSeniors
22.-29. sep
VM SuperSeniors, individuelt
26.-28. okt
LST HøstCup, Stavern
9.-11. nov Hemingdoublen
16.-18. nov Arktisk Lys, Tromsø
 




Styret
Styret 2016

 

Her er det nye styret etter valg på årsmøtet 10/3-2016:

460_90_31620142231393_6.jpg

President
(Valgt for 1 år)

Kristian Andenæs

Ullern

 

Kristian.andenas@jus.uio.no

 460_90_31620142231381_7.jpg

Visepresident
(ikke på valg)

Ove Lende

Holmen TK

 

 ove.lende@infratek.no

 460_90_31620142231396_7.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Jon Paldan

Nordstrand TK

 

Jon.Paldan@online.no

 460_90_31620142231382_5.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Tiril Baartvedt

Heming Tennis

 

tirilbaartvedt@gmail.com

 460_90_31620142231395_3.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Line Alfheim

Kolbotn TK

 

line.alfheim@gmail.com

460_90_1212015019171_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år) 

Magnus Åsrud

Sinsen TK

 

magnus.asrud@gmail.com

 460_90_31620142231394_3.jpg

Varamedlem
(Valgt for 1 år)


Kristen Fari 

Holmenkollen TK

 

fari@advokat-fari.no

 
460_90_72620151654411_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Brit Kerr Eckbo

Heming Tennis

 

brit.k.eckbo@gmail.com

 
460_90_31520161733121_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Britt Schjøth-Iversen

Heming Tennis

 


britt@s-iversen.com

     

 

 




 


© 2018 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no
Webdesign og webteknikk av Beatlock