Styret
 

Norske Tennisveteraner
Nedre Høn terrasse 3
1384  Asker
Sekretær: Elin Nilssen
E-post: elin@norsketennisveteraner.no
 

NTF TOURNAMENT SOFTWARE

 

MEDLEMSREGISTER



 

TERMINLISTEN

16.-18. nov Arktisk Lys, Tromsø
22.-25. nov ITF Oslo
30. nov-2. des NTV-Cup Nordstrand
8. des DTK Adventsmixed
19.-20. jan
Drøbak, doubleturnering
1.-3. feb
LST VinterCup, Stavern
1.-3. mars NTV-Cup, Nesodden
14.-19. mars NM inne OTA
19. mars
Generalforsamling, OTA
3.-5. mai
Prinsdal, singleturnering
7.-10. juni
Pinseturneringen, Drøbak
19.-23. juni
Midnight Sun Cup, Bodø
3.-7. juli
LST SommerCup, Stavern
4.-10. aug VM for lag Seniors
11.-17. aug
VM Seniors, individuelt
16.-22. aug NM ute, Asker
23.-25. aug
Trøndersk Veterantreff
19.-20. okt
Doubleturnering, Drøbak
25.-27. okt
LST HøstCup, Stavern
 




Styret
Styret 2018

 

Her er det nye styret etter valg på årsmøtet 14/3-2018:

460_90_31620142231393_6.jpg

President
(Valgt for 1 år)

Kristian Andenæs

Ullern

 

Kristian.andenas@jus.uio.no

 460_90_31620142231381_7.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Ove Lende

Holmen TK

 

 ove.lende@infratek.no

 460_90_31620142231396_7.jpg

Styremedlem
(ikke på valg)

Jon Paldan

Nordstrand TK

 

Jon.Paldan@online.no

 460_90_31620142231382_5.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Tiril Baartvedt

Heming Tennis

 

tirilbaartvedt@gmail.com

 460_90_31620142231395_3.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år)

Line Alfheim

Kolbotn TK

 

line.alfheim@gmail.com

460_90_1212015019171_7.jpg

Styremedlem
(valgt for to nye år) 

Magnus Åsrud

Sinsen TK

 

magnus.asrud@gmail.com

 460_90_31620142231394_3.jpg

Varamedlem
(Valgt for 1 år)


Kristen Fari 

Holmenkollen TK

 

fari@advokat-fari.no

 
460_90_72620151654411_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Brit Kerr Eckbo

Heming Tennis

 

brit.k.eckbo@gmail.com

 
460_90_31420182328561_7.jpg

Varamedlem
(valgt for ett år)

Lena S. Falck


Eiksmarka TK

 


lena.s.falck@finansavisen.no

     

 

 




 


© 2018 Norske Tennisveteraner    Nedre Høn terrasse 3, 1384  Asker    Sekretær: Elin Nilssen    E-post: elin@norsketennisveteraner.no
Webdesign og webteknikk av Beatlock